تبلیغات
آموزش جنسی - معاشقه چیست؟ روشهای آن

معاشقه چیست؟ روشهای آن

یکشنبه 21 شهریور 1389  09:55 ق.ظ

معاشقه به مجموعه رفتارهایی كه بواسطه یك عشق میان دو طرف پدید می آید می گویند. معاشقه در عمل بوسیدن نوازش كردن در آغوش گرفتن و لب گرفتن. البته اسم عامیانه ای كه برای معاشقه در نظر گرفته شده بود در ابتدا عشق بازی بود كه میان LOVER انجام می شد اما به نظر من واژه معاشقه زیبا تر است، امنیت در معاشقه بسیار بالاست از این رو ترسی در انجام آن وجود ندارد پس لذت آن می تواند زیاد باشد. معاشقه نیاز به محیط و شرایط خاصی  نیاز ندارد.  معاشقه عبارت است از انتقال عواطف یك عاشق به معشوق خود بواسطه عشق میان آندو.  نفس معاشقه یك حركت آسمانیست،  معاشقه زمان ندارد مكان ندارد و احتیاجی به آمادگی قبلی نیست و برانگیخته شدن احساسات باغث این رفتار می شود. من معاشقه را زیر مجموعه روابط جنسی نمی دانم اما یكی از اصول روابط زناشویی كه هرگز نباید فراموش شود معاشقه است.  معاشقه قبل از ازدواج نیز شایسته است.
 قبل از اینكه مسائل اسلام را به میان بكشید و صحبت حرام و حلال بودن روابط را به میان بیاورید یه نكته ای را عرض می كنم. دوستان عزیز میان حس دوست داشتن و حس شهوت تفاوت زیادی وجود دارد نگاه شما به یك دختر اگر از این دید باشد كه این دختر همسر آینده شما است و البته برای رسیدن به این هدف تلاش كرده باشید، با نگاه شما به یك دختر كه از روی شهوت باشد  زمین تا آسمان تفاوت دارد. تفسیر قرآن یا كلام خدا بسته به شرایط متفاوت است. پس اگر شما با این دید كه همسر تون رو انتخاب  كردید و مثلا نامزد هستید انجام اعمال معاشقه از هر لحاظ مجاز است. باز هم تاكید می كنم معاشقه با رابطه جنسی تفاوت زیادی دارد و همیشه عرض كردم رابطه جنسی فقط و فقط زیر مجموعه رابط زناشویی یعنی پس از ازدواج باید باشد حتی در دوران عقد هم انجام این رابطه توصیه نمی شود ، به جاش معاشقه می تواند یكی از عوامل ضروری باشد برای نشان دادن، احساسات البته تعادل را فرا موش نكنید. اینطور نباشد كه هر دفعه كه با نامزد خود بیرون می روید دنبال یك محیط آارم باشید كه به انجام اعمالی مثل لب گرفتن و .. بپردازید نه یه رابطه را در جای خود انجام دهید تا تاثیر خود را درست بگذارد.

رفتارهای زیر مجموعه معاشقه

بوسیدن :
امروزه از نظر علم روانشناسی اثبات شده که بوسیدن لبها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این به علت رشته های عصبی موجود در پشت لبها میباشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را دارد

لب:
لب گرفتن لب دادن هم روشهای زیادی دارد. گاز گرفتن لب، البته با فشار کم، حس خوبی را منتقل می کند. وارد کردن و مکیدن لبها نیز در جای خود تاثیر زیادی دارد. در اروپا گروههای همجنس باز نوع دیگری از لب گرفتن را باب کرده اند. در این نوع لب گرفتن که از زبان استفاده می شود مالیدن زبانهای یکدیگر به هم به صورت بیرونی و وارد کردن زبان به درون دهان. دقت کنید این عمل با لب گرفتن تفاوت دارد و شاید نامزد شما این رفتار شما را نپذیرد این نوع برخورد معاشقه نیست فقط خواستم توضیحی داده باشم .

نوازش:
بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالتت برای نوازش کردن موهای آنها میباشد مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت میبرند به آرامی اینو در نظر داشته باشید در معاشقه سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید فقط به احساسات دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید زیاد از حد هم پیشروی نکنید کلا ایرانی ها همه چیزو خراب می کنند و در روابط خو حد تعادل ندارند یا کمه یا زیاد اکثر مشکلات هم از همین افراط و تفریط بوجود میاد هر رفتاری جا و مکان خاص خود را دارد اینو تو گوشتون فرو کنید فرق نمی کنه چه مرد چه زن چه پسر و چه دختر !

حرف آخر نویسنده :
منو ببخشید که از دادن برخی توضیحات معذورم در هر صورت هم معاشقه و هم رابطه جنسی سر جای خودش واجبه حتی دعوا کردن هم به وقتش لازمه اما هر چیزی به وقتش فکر و ذهنتون فقط انجام فلان رابطه نباشد همه چیز خیلی زود عادی می شود و از آب تاب می افتد اما اگر به جا و به موقع باشد عطش آن همیشه حس می شود و لذتی چندبرابر دارد موفق باشید .
منبع: پایگاه تنظیم خانواده

...................................................... ........................................................

نوشته شده توسط: شاهو7 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()