تبلیغات
آموزش جنسی - خانم ها: چگونه آغاز گر رابطه جنسی باشیم؟

خانم ها: چگونه آغاز گر رابطه جنسی باشیم؟

دوشنبه 26 مهر 1389  03:02 ق.ظ

مقدمه
اکثر مردها دوست دارند بدانند که جذاب و خواستنی هستند و برداشتن قدم اول برای رابطه جنسی از طرف همسرشان این اطمینان را به آنها می دهد. متاسفانه، اینکار برای خیلی از خانم ها سخت است. می توانید با دنبال کردن مراحلی که در این مقاله برایتان عنوان می کنیم، اولین قدم ها برای رابطه جنسی با همسرتان را بردارید.

دستورالعمل
قدم اول: تمایلات جنسی خود را بپذیرید. برای خانمها طبیعی است که به اندازه مردها از رابطه جنسی لذت ببرند. برحسب احساساتتان عمل کنید. حداقل نصف زمانهایی که حس و میل به رابطه جنسی داشتید، خودتان برای برقراری رابطه با همسرتان پا پیش بگذارید.
قدم دوم: نترسید. مردها و زنها به یک اندازه از طرد شدن واهمه دارند. مردها بدشان نمی آید که هر از گاهی برای اینکارها همسرشان از آنها درخواست کند و مطمئن باشید که مقاومتی نخواهند کرد. آرامش خاطر داشته باشید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید.

قدم سوم: ساده بگیرید. مطمئن باشید برای شوهرتان، یک نگاه خیره و یک بوسه دلچسب بیشتر عمل می کند؛ مخصوصاً اگر به ندرت برای رابطه جنسی پا پیش می گذارید.
قدم چهارم: با جریان پیش روید. فقط به خاطر اینکه شما پا پیش گذاشته اید به این معنی نیست که خودتان باید کل رابطه را در دست گیرید. اولین حرکت با شما بوده تا شوهرتان بداند که به رابطه جنسی علاقمد هستید. بعد دیگر باید بگذارید که طبیعت کار خود را بکند.
قدم پنجم: از این مهارت جدید لذت ببرید. اگر هر از گاهی برای رابطه جنسی با همسرتان  پا پیش بگذارید، رفته رفته اعتماد به نفس جنسی شما افزایش می یابد و بارقه ای نو به زندگیتان می دهد.

نکات:
 یک رمز، یک حرکت یا اشاره خاص، یک آهنگ خاص یا یک بخش از لباس را بعنوان نشانه خود به او منتقل کنید.

...................................................... ........................................................

مطالب مشابه:

خانمها: روشهای صحیح انتقاد جنسی از همسر                                     چرا پیش از قاعدگی احساس سنگینی می‌کنیم؟

آزار دهنده ترین كارهایی كه خانم ها انجام میدهند                   خانمها: برای همسر خود جاذبه جنسی داشته باشید

وقتی مردی شما را بخواهد                                                                   شش غذایی که هر خانمی به آن نیاز دارد  

خصوصیاتی که شعله تریک جنسی آقایان را خاموش می کند   معیارهای جذابیت در زنان

چگونه شوهرتان را مجذوب خود کنید                                                       چند سئوالی که زنان خجالت می کشند بپرسند

اسرار مربوط به روابط جنسی خانم ها                                                    ویژگی های زن ایده آل عصر جهانی شدن

ویژگی های زن و مرد ایده آل                                                                  اصول ساده ای که زنان باید در همسر داری رعایت کنند

8 راه برای شکستن سکوت مردان                                                         رازهایی برای زنان     


نوشته شده توسط: شاهو7 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()