تبلیغات
آموزش جنسی - علت درد هنگام آمیزش در زنان و درمان آن

علت درد هنگام آمیزش در زنان و درمان آن

جمعه 12 شهریور 1389  01:32 ق.ظ

زنان و دخترانی هستند که در حین آمیزش درد زیادی احساس میکنند و علیرغم میل آنها به آمیزش و هم آغوشی . اما تجربه درد مانع از این کار می شود . هیچ کس نباید در حین آمیزش درد و ناراحتی بکشد .به همین دلیل اولین توصیه به کسانی که درد را تجربه میکنند میگوییم که اول دست نگه دارید .آمیزش برای لذت و خوشی و کیف کردن است نه برای درد و رنج .
خود احساس درد در هنگام آمیزش نشانگر این است که یک جای کار می لنگد اما متاسفانه بسیاری با این مشکل دست به گریبانند . دخترانی که برای اولین بار عمل دخول آلت پسرانه را در درون خود تجربه می کنند ( دختران باکره ) ممکن است خود عمل پاره شدن پرده بکارت یا نفس عمل دخول و خروج آلت مرد باعث احساس عدم راحتی آنان شود که شدت عدم راحتی یا درد هم به تجربه مرد برمی گردد و نیز جنبه های روانی دختر که به انقباض ماهیچه های بدن او ودر نتیجه احساس درد و ناراحتی منجر می شود .
برای جلوگیری از این مشکل ، بهتربن کار صحبت با همدیگر آماده سازی هم و اعلام این مسئله که اولین بار من است و تجربه ندارم و عمل دخول را با کمک و هماهنگی هم انجام دهند .

در بسیاری از مواقع شکل و شیوه فعالیت وتحرک شریک جنسی شما ( مرد یا پسر ) باعث این درد می شود .مثلا مثل افراد .... ندیده ، تلمبه زدن یا همان عقب و جلو رفتن ها را خیلی تند و سریع و بدون توجه به احساس و تحمل شما انجام میدهد یا اینکه از یک زاویه نامناسب آلت خود را وارد شماکرده است . دلیل دیگر احساس درد میتواند کمبود ترشحات آلت شما باشد استفاده از یک سری دارو ها در کم کردن ترشحات واژن تاثیر منفی دارد ، از آن گذشته رسیدن به دوره یائسگی و تغییرات هورمونی ناشی از آن باعث کم شدن ترشحات واژن می شود .
صحبت کردن با هم ، تغییر زاویه دخول ،یواش کردن عقب و جلو رفتن ها از راه حل های این مشکل است . راه دیگر استفاده از کرمهای لزج کننده است که به همین نام در داروخانه یافت می شود .
در بسیاری از مواقع ، خودداری از بوسه های داغ و معاشقه و ناز و لیسیدن و نوازش و خلاصه آماده سازی بدن ونحریک ترشحات باعث خشک ماندن واژن و عدم آمادگی آن برای استقبال از آلت طرف می شود که به احساس درد و ناراحتی زن از آمیزش منجر می شود .( اهمیت " هنر بوسیدن " و " اهمیت نوازش" در اینجاست که حتما مطالعه نمایید .)
امــــــا گاهی اوقات با وجود به کارگیری دهان و زبان و دست (معاشقه) برای تحریک و آماده سازی زن برای دخول ،واژن زن ترشحات لازم را انجام نمیدهد یعنی واژن هموز خمار است و زهدان هنوز خواب آلود .در نتیجه تماس و ضربه های یک آلت سفت را بر نمیتابد و باعث درد می شود .
برای حل این مشکل مرد باید قبل از چپاندن آلت از انگشتان خود استفاده کند . و حسابی به تحریک واژن ، اطراف وقسمتهای داخلی آن بپردازد .به شرط آنکه نوازش ،بوسه ، تحریک کلیتو.ر.یس و...... را قبلا انجام داده باشد .
به کارگیری انگشت برای تفحص آلت زنان و سنجش آمادگی آن برای استقبال از معشوق دلخواه راه خوب و مطبوعی است . چون هم به نوبه خود زن را تحریک میکند و هم مرد میزان آمادگی زن را احساس می کند .( محیطی گرم . نرم . خیس . لزج و منبسط "بد نیست توی چشمهای هم نگاه کنید گاهی انقباض شدید ماهیچه های کناره دیواره واژن هم باعث احساس درد می شود .دلیل سفتی و سختی دیواره ها معمولا از اضطراب . نگرانی. ترس .واهمه وفشار روانی به زن به خاطر احتمالا توقعات نا مناسب و بیجای مرد از او در امور آمیزشی و .... ناشی می شود .
یعنی مشکل یک عامل روانی دارد .تلاش برای عمل هم آغوشی در یک فضا و محیط مناسب .بوسه و معاشقه طولانی آماده سازی درست و حسابی ۲ طرف برای دخول و کنار گذاشتن توقعات بیجا به حل مشکل میانجامد . اما هستند زنانی که پس از طی همه این مسیر ها باید به پزشک مراجه کنند . عامل دیگر احساس درد عفونت وا.ژن ( به دلایل مختلف ) است که راه آن مراجعه به پزشک است .استفاده از عطر و کرم در کس و اطراف آن ممکن است باعث ایجاد حساسیت واژنی در معدودی از زنها شود . در نهایت مراجعه به روان پزشک برای عده ای از خانمها که باز هم مشکل دارند توصیه می شود .
نکته مهم پایانی : در آخر نباید درد و ناراحتی ناشی از یک عامل مهم روانی دیگر را از یاد برد . زنان و دخترانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند یا بنا به آموزشها و اعتقادات محدود کننده و یا فشارهای فرهنگی و خانوادگی ، از انجام عمل نزدیکی احساس گناه با آلوده بودن میکنند . بهترین راه برای غلبه بر این مشکل ، بالا بردن آگاهی خود درباره مسائل جنسی تلاش برای کنار گذاشتن اخلاقیات و آموزشهای محدود کننده . اعتماد منطقی به طرف مقابل ، صحبت کردن با هم و تبادل تجربیات است

.............................................................................................................................. ..............................................................................................................................

مطالب مشابه:

انواع اختلالات عملکرد جنسی در مردان (2)                           انواع اختلالات عملکرد جنسی در مردان (1)                              

سرد مزاجی در خانم ها و درمان آن                                         ضعف جنسی، علل، درمان و پیشگیری

روش های کاهش درد عادت ماهیانه (روش غیردارویی)            مشکلات جنسی زنان

کجروی های جنسی                                                             پیشگیری از عفونت های آمیزشی

سرطان سینه در مردان                                                          توجه به اختلالات عملکرد جنسی در مردان در درمان ناباروری ...

بیماری های عفونی منتقله در حین فعالیت جنسی بالانیت یا التهاب سر آلت تناسلی مردان

عفونت های آمیزشی در مردان                                              درد به هنگام مقاربت جنسی در زنان

شایعترین اختلالات جنسی در زنان                                         10 دلیل عمده خونریزی واژینال پس از مقاربت

نکاتی کلیدی درباره بیماریهای مقاربتی


نوشته شده توسط: شاهو7 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()